Przejdź do treści

Informacje o naszej firmie

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, która zajmuje się zaopatrzeniem sklepów, hoteli, gastronomii oraz firm cateringowych. W naszej ofercie znajdą Państwo warzywa (także obrane i tarte), owoce, zioła, kiszonki, bakalie, produkty sypkie, soki kiszone oraz świeże.

Naszym priorytetem jest satysfakcja klienta, a dzięki samochodom dostawczym wyposażonym w agregaty chłodnicze produkty, które do Państwa trafiają są zawsze najwyższej jakości. Współpracujemy ze sprawdzonymi rolnikami i dystrybutorami z naszego regionu, aby zapewnić Państwu to co najlepsze.

Zapewniamy darmową dostawę, a zamówienia złożone do godziny 21:00, realizujemy już następnego dnia od 5 rano, przez pięć dni w tygodniu (soboty do uzgodnienia). Towar dostarczamy na terenie Wrocławia, Długołęki, Oleśnicy, Jelcza-Laskowic, Oławy, Kątów Wrocławskich i okolic. Priorytetem jest dla nas odpowiednia higiena (GMP) oraz przepisy HCCP, co jest szczególnie ważne w branży HoReCa.

Stale inwestujemy w nasz rozwój, a także poszerzamy naszą ofertę.

Każdy nasz kontrahent posiada dedykowanego opiekuna, który zawsze odpowie na Państwa pytania i doradzi w każdej kwestii. Dzięki profesjonalizmowi i wysokiej dbałości o klienta możemy sprostać wielu Państwa oczekiwaniom.

Zapraszamy do kontaktu.